Ozvučení vozů a multimédia

Svým zákazníkům poskytujeme v oblasti řešení ozvučení automobilových interiérů komplexní spektrum služeb, počínaje úvodní konzultací zákazníkova přání, přes návrh technického řešení, výběr vhodných komponent až po kompletní instalaci všech prvků.

Jak rozsah nabízeného sortimentu, tak i odborné schopnosti našich pracovníků zajistí plnou spokojenost každého zákazníka bez ohledu na to, jedná-li se o montáž autorádia či realizaci a montáž špičkového audio systému. Mezi základní stavební kameny naší nabídky patří výrobky následujících značek :

Automobilové opěrky hlavy s LCD a DVD Baton

LCD monitor 7“ s integrovaným DVD přehrávačem. Monitor je otočný a po vypnutí se překlopí a je vidět pouze černá plocha. Také jej lze naklápět postupně podle náklonu opěradla. Pro větší bezpečí nabízíme kožené nasazovací kryty a není vidět nic. Také Vám můžeme nechat počalounit opěrku přesně dle vašeho přání. Systém montáže je uzpůsoben pro všechny vozy. Opěrka je vybavena stereo reproduktory a I/R vysílačem pro bezdrátová sluchátka. Veškeré funkce ovládáte pomocí přiloženého dálkového ovládání. Opěrka má 2 A/V vstupy. 1x interní na kabelu pro centrální rozvod a 1x externí přístupný přímo z opěrky (Playstation, foto, video atd.) Dále pak 1 A/V výstup pro propojení s dalším A/V zařízením (např. montáž 1x opěrka s DVD a na druhém sedadle jen LCD opěrka).

Automobilové opěrky hlavy s LCD a DVD Baton

Zesilovače Audison

Výrobky firmy Audison patří ve svém oboru mezi světovou špičku. Jsou to výkonné vícekanálové zesilovače schopné velmi stabilním způsobem řídit různé sestavy audioreproduktorů. Vynikají zvukovými vlastnostmi, četnými a různými vstupy, aktivními filtry, zároveň jsou velice univerzální, schopny napájet veškeré ve voze instalované reproduktory včetně samostatného subwooferu.

Zesilovače Audison

Hertz car stereo

Kvalita produktů firmy Hertz je možná dána už filozofií, s níž se snaží k vývoji těchto produktů firma přistupovat. Jejím základem je totiž láska k hudbě, k způsobu, jakým ji vnímáme, ale také snaha o inovativní přístupy, využití každé zkušenosti či pečlivost věnovaná každému detailu. 

I díky tomu přichází Hertz s mnoha vlastními, ochrannou známkou chráněnými technologiemi, které dávají záruku té nejvyšší kvality výrobků. Patří mezi ně například DWR Surround®, technologie pro optimální a dynamické uchycení střední části reproduktoru, SRT® Soft Rubber Touch naopak přispívá k ochraně a absolutní spolehlivitě uchycení subwooferů. Novinkou je také technologie 360° Reflex Exponential Ports, ta výrazně zamezuje silnému vlnění vzduchu u výstupu subwooferu. Nejen tento výčet, ale i postavení, jež si společnost mezi ostatními konkurenty vydobyla, se zdá být dostatečným důkazem pro to, že zmíněná firemní filozofie funguje více než spolehlivě a hlavně ku spokojenosti všech zákazníků.

Hertz car stereo

Infinity Car audio

Zvukové systémy firmy Infinity mají své nezastupitelné místo na trhu již od roku 1968. Již tehdy si společnost kladla za cíl dosažení ideálního spojení tří prvků, jež by každý podobný výrobek měl mít - vynikajícího technického řešení, skvělého výkonu a reprodukce a dokonalého designu. 

V současné době patří Infinity mezi vůdčí značky na trhu domácí a auto audio techniky. V rámci auto-hifi komponentů se můžeme setkat hlavně s jejími reproduktory, subwoofery a zesilovači.

Infinity Car audio

Kenwood Car audio

Společnost Kenwood přináší všem hudebním nadšencům téměř kompletní nabídku vybavení pro auto hifi. V její portfoliu produktů můžete nalézt kazetové, CD a MD recievery, CD měniče, zesilovače, reproduktory a multimediální a jiné doplňky. Svým zákazníkům se firma Kenwood snaží nabízet stále nové a dokonalejší systémy - počínaje novými technologiemi a konče úpravami v drobnostech natolik jednoduchých, jako je snadno uchopitelný ovladač hlasitosti. 

Mezi nejžhavější novinky firmy patří využití nových realistických zvukových technologií Dolby Pro Logic II a SRS WOW, rozšíření univerzálnosti použití systémů díky novému mechanismu TV obrazovky "ZACTION", dále nový čelní kryt FP-MASK zajišťující vyšší stupeň ochrany proti odcizení a zvýšenou čitelnost a funkčnost nebo začleňování podpory multimediálních formátů jako jsou MP3 a WMA.

Kenwood Car audio

JBL audio

Reproduktory a zesilovače JBL patří mezi oblíbené a často využívané vybavení při instalaci zvukových systémů vyžadujících nejvyšší výkon, zvukovou úroveň a realistickou reprodukci. Důkazem budiž, že mimo jejich využití v rámci auto-hifi je možno nalézt výrobky této značky například na mnoha sportovních stadionech, ve známých hudebních sálech nebo ve výbavě nahrávacích studií.

Pro potřebu ozvučení automobilových interiérů jsou z nabídky tohoto výrobce nejčastěji používány jeho výkonné reproduktory, subwoofery a zesilovače.

JBL audio